ÖDEME

Rezervasyonu onaylamak için rezervin% 100'ünü ödemeniz gerekir. Talep üzerine rezervasyonunuz onaylandıktan sonra, son ödeme tarihi üç gündür. O halde% 100 meblağı ödemeniz gerekir.

GENEL ŞARTLAR

1. Müşteri / kullanıcı, rezervasyonun gerçekleştirilmesi için sisteme sağlanan bilgilerin gerçekliğinden ve özellikle kredi kartı verilerinin doğruluğundan sorumlu olacaktır.

2. Müşteri / kullanıcı, e-posta adresi ve / veya diğer iletişim biçimlerinden sorumlu olacak ve tüm niyet ve amaçlar için her türlü bildirim için doğru kabul edilecektir.

3. Müşteri / kullanıcı, seçtiği kuruluşa / kuruluşlara, bu web sitesinde yayınlanan şartlarda belirtildiği şekilde, kredi kartından rezervasyonun toplamını ve / veya iptal ve / veya değişiklik masraflarını tahsil etme yetkisi verir.

4. Son rezervasyonu onaylamadan ve ödemenizi gerçekleştirmeden önce, tam olarak ne istediğinizi seçtiğinizden emin olun, çünkü alınacak hizmetler yalnızca onayda görünen hizmetler olacaktır. Bunları daha sonra değiştirmek imkansız olabilir.

5. Rezervasyonunuzla ilgili herhangi bir değişiklik ve / veya iptal, hizmet kuponunuzda belirtilen yerelleştirici aracılığıyla sistem aracılığıyla yapılmalıdır.

6. Rezervasyon sözleşmesi, müşteri ile seçilen kuruluş arasında geçerli olacak şekilde anlaşılacaktır ve BEDSOPİA, sadece bir pazarlama platformu olarak hareket edecek ve herhangi bir otel hizmeti, rehber, alıcı acenteler vb. Sağlamayacaktır.

7. BEDSOPİAyalnızca oteller tarafından sağlanan bilgileri, açıklamaları, fiyatları ve diğer verileri yayınlar ve hiçbir şekilde doğruluğu veya doğruluğu veya başka herhangi bir yönü için sorumlu tutulamaz. Buna ilişkin herhangi bir şikayet söz konusu kuruma yapılmalıdır.

8. Sistem tarafından yapılan otomatik rezervasyonunuzun onayı, otel tarafından tahsil edilen kredi kartı ödemenizin tahsil edilmesine bağlıdır ve bu mümkün değilse, adrese gönderilen bir e-posta bildiriminin ardından rezervasyon herhangi bir anda iptal edilebilir. sağlanan.

9. Her kuruluşun koyduğu koşullara bağlı olarak rezervasyon iptal maliyetleri ortaya çıkabilir.

10. Kullanıcı ile BEDSOPİAarasında ortaya çıkan herhangi bir uyuşmazlık, Balear Adaları Özerk Topluluğu'ndaki mevcut yasalara ve / veya yetkili makamların ve / veya Mahkemelerin yargı yetkisine tabi olacaktır.

11. Sağladığınız bilgiler kesinlikle gizlidir ve yalnızca seçtiğiniz otel / otellerin kullanımına sunulacaktır. BEDSOPİA dışında herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır. Öyle olsa bile, BEDSOPİA, seçtiğiniz kuruluşlar tarafından bu verilerin kullanımından sorumlu tutulamaz ve kullanımı ve gözetimi için gerekli özeni kabul edilir.

12. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, transkripsiyon, çeviri ve / veya başka türden yanlış baskı hataları, bilgisayar arızaları, işlerlik ve / veya diğer benzer hususları içerebilir ve bunlar için hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

13. Rezervasyonu onaylarken, yalnızca geçerli olan bu genel koşulları kabul etmeniz istenecek ve herhangi bir rezervasyon ve / veya değişiklikleri bunlara tabi olacaktır.

14. MÜŞTERİ bedsopia.com'a yapılacak herhangi bir bildirim, bu web sitesinde bu amaçla verilen telefon veya faks numaraları ve / veya e-posta adresi kullanılarak yapılmalıdır ve geçerli olanlar yalnızca bunlardır.

bedopia.com'a yapılacak her türlü bildirim, bu web sitesinde bu amaçla verilen telefon veya faks numaraları ve/veya e-posta adresi kullanılarak yapılmalıdır ve sadece bunlar geçerlidir. Müşteri ödeme sayfasında ödeme bilgilerini görür,

Satın alınan ürünle ilgili bilgiler e-posta ile gönderilir.

15. (www.bedsopia.com), (BAE) yasalarına uygun olarak OFAC (Yabancı Varlık Kontrol Ofisi) yaptırım ülkelerinden herhangi birine herhangi bir hizmet veya ürün satmayacak veya SUNMAYACAKTIR

16. Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi, Bu web sitesinden veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir satın alma, anlaşmazlık veya iddia, BAE yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.